Mateřská škola Čtyřlístek
Ostrava-Poruba, Skautská 1082
příspěvková organizace
odloučené pracoviště MŠ B.Martinů 718
webové stránky bmartinums.cz

Jídelníček



Od 26.7 do 30.7.2021



Pondělí

Přesnídávka

Oběd


Svačina

Chléb s pomazánkou z tuňáka, čaj s citrónem, meruňky 1,4,7

Polévka cibulová se sýrem 1,7,12

Okurková omáčka, vařené brambory, vejce, džus  1,3,7,12

Veka s pomazánkou džemové, čaj 1,7,12

Úterý

Přesnídávka

Oběd


Svačina

Chléb s pomazánkou z Lučiny, mléčný koktejl 1,7

Polévka selská II 1,3,7,9,12

Luštěninová směs, chléb, čaj 1,12

Chléb s máslem, kukuřičná trubička s krémem, čaj 1,7,12

Středa

Přesnídávka

Oběd



Svačina

Rohlík s máslem, bílá káva, jablko 1,7

Polévka celerová s opečenou houskou 1,7,9

Treska mořská pečená na másle, bramborová kaše, salát rajčatový 

s bazalkou 4,7,12

Chléb s pomazánkou tvarohovou, čaj 1,7,12

Čtvrtek

Přesnídávka

Oběd



Svačina

Loupák martinovský, granko 1,3,7

Polévka bramborová s houbami 1,7,9,12

Vepřové maso dušené na kmíně, bulgur s dušenou cibulkou, salát ledový

1,6,7,9

Chléb s pomazánkou pažitkovou, čaj multivitamínový 1,7,12

Pátek

Přesnídávka

Oběd


Svačina

Chléb s pomazánkou vaječnou, čaj dobré ráno, hroznové víno 1,3,7,12

Polévka jarní zeleniny 1,7,9

Dukátové buchtičky s krémem, voda se sirupem 1,3,7

Chléb knuspi s pomazánkou z červené čočky, čaj 1,7,12

Pitný režim: Čaj bylinný, ovocný, pitná voda, mošt, džus, rakytník, voda se sirupem                         

Seznam alergenů:                              
 
 1 - Obiloviny obsahující lepek                                                                                                
 2 - Korýši a výrobky z nich                            
 3 - Vejce a výrobky z nich                                                         
 4 - Ryby a výrobky z nich                                        
 5 - Podzemnice olejná                                       
 6 - Sójové boby                                                     
 7 - Mléko a výrobky z něj včetně laktózy             
 8 - Skořápkové plody 
 9 - Celer a výrobky z něj           Prázdniny – Pionýři z Dubí
10 - Hořčice
11 - Sezamové semena  
12 - Oxid siřičitý 13 - Vlčí bob
14 - Měkkýši a výrobky z nich

 Vedoucí kuchařka:         Jaromíra Serafínová 
 Vedoucí jídelny:              Renáta Kožušníková